istanbul Beylikdüzü diyetisyen

SLİMFİT DİYETİSYENLİK HİZMETLERİ

 

İstanbul’un hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Beylikdüzü, Esenyurt ilçelerinde Slimfit diyetisyenlik hizmetleri olarak,  profesyonel , uzman diyetisyen ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Modern mimari yapıları ile , yabancı uyruklu vatandaşların tercih yerlerinden biri olan Beylikdüzü’nde ingilizce ve rusça yabancı dil bilen elemanlarımız ile de hizmet verebilmekteyiz.

Diyetisyenlik hizmetleri kolay gibi görünsede insan sağlığı göz önünde bulundurulduğunda birçok hastalığın sebebi olan beslenmemizi düzenliyebilrsek, aslında birçok hastalıktan da kurtulabileceğimiz ortadadır.

Diyetisyenlik hizmeti 4 yıllık üniversite mezunu olan diyetisyen arkadaşlarımız tarafından verilmektedir.

Aslında en önemlisi doktorlar gibi diyetisyenlerimizde kendi aralarında branşlaşmaya başlamışlardır. Örneğin sporcu beslenmesi diyetisyeni, anne bebek beslenmesi diyetisyeni, emziren anne beslenmesi diyetisyeni, obezite diyetisyeni, bariatrik cerrahi diyetisyeni , ameliyat sonrası diyetisyeni, kilo verme ve kilo alma diyetisyeni , diyabet diyetisyeni gibi birçok branşa ayrılabilmektedir.

Bizim sizler için yapacağımız en önemli desteklerden biri ise, sizleri kendi alanlarından uzman diyetisyenler ile görüştürmemiz olacaktır.

 

Diyetisyen randevu ve bilgisi için tel-whatsapp:  0541-311 21 21 (Yusuf bey)